Armia nowego wzoru wg Bereźnickiego

Ponieważ wystawa jest na ukończeniu, utwór gotowy, a poprzedni wzór sprzedał się w większości w 2 tygodnie, możemy uruchomić po cichu sprzedaż najnowszych t-shirtów. Inaczej niż wypadku „Krótkiej serii” (20 sztuk), bo mamy tutaj koszulek 50. I tak mało, ponieważ planowałem je na wernisaż i koncert w październiku. Ta seria nie jest limitowana, więc najwyżej dodrukujemy kolejną partię. Nowością jest tekturowa, firmowa metka wydrukowana na specjalnym srebrnym papierze z kodem QR do sklepu. Na razie ogłaszam to tylko na Szkole Nawigatorów.

Bardzo mi zależy, by każdy wzór był zupełnie inną propozycją. Tym razem to nie jest typowa koszulka patriotyczna, ale coś pomiędzy dumą, refleksją, żartem, anegdotą, sentymentem i dystansem. Nie potrafię tego teraz inaczej wyjaśnić. Liczy się przede wszystkim nasz bardzo specyficzny, wręcz niszowy sposób opowiadania o historii, ale w formie, jak najbardziej atrakcyjnej dla każdego mieszkańca globu.

tagi: kościuszko  sklep ze sztuką  t-shirt  pointblack team  200 lat kopca kościuszki

15 lipca 2022 20:59

ParysvelParwowski @Pointblack
16 lipca 2022 11:32

wietna wiadomość, już zamówione, czekam na kolejne.