Nowe obrazy i T-shirt

Mam wreszcie dobre wieści. Dziś wreszcie T-shirty z Pileckim zostaną do Państwa wysłane. Przepraszam za to opóźnienie, ale niestety z tymi ilościami nie wygram w fabryce. To po raz kolejny skłania mnie do rezygnacji z detalu. Wyjątkiem są np. zakładki, których mamy już 4 wzory.

Koszulki okazały się jeszcze droższe w produkcji, niż to było początkowo wyliczone. Mimo że zamówiłem kilka więcej, ledwo przekroczyliśmy 30 sztuk. Komplet zakładek trafi do każdego, kto zamówił T-shirta i musiał na niego tak długo czekać. Jeśli coś zostanie, to wystawię kilka sztuk, ale już w zupełnie innej cenie. Niestety muszę już płacić horrendalny ZUS i składkę zdrowotną. Nie mam już żadnych zniżek. Spróbuję namalować, jak najwiecej obrazów się da, wydam album z karykaturami, a potem prawdopodobnie zawieszę działalność. Wrócę do pracy na umowę o dzieło, zostawię tylko drogie, limitowane dzieła. Zamówienia na komiksy mam, a prowadzenie sklepu powoduję, że niektóre propozycje muszę odrzucać. Do września muszę narysować ponad 30 plansz komiksu o Nowej Hucie w formie wystawy plenerowej.

Tutaj można zobaczyć, co ostatnio namalowałem. Jest po raz pierwszy w mojej karierze (prawie) abstrakcja. Na pewno nie ostatnia.

Taki kierunek jest konieczny, bo ja muszę uciekać z tego tonącego, patriotycznego okrętu...

tagi: komiks  rotmistrz pilecki  bereźnicki design  monika brodka

13 czerwca 2024 10:23

kluczu @Pointblack
13 czerwca 2024 12:59

Przykra sprawa, tym bardziej się cieszę ,że zamówiłem ostatnią koszulkę ,jak patrzę na to co Pan oferuje to chciałoby się nie jedno kupić , ale niestety człowiek musi liczyć każdy grosz....prowadzę  działalności jednoosobową i właśnie zbieram na cholerny ZUS.Życzę Panu wszystkiego dobrego!

13 czerwca 2024 13:12

Patriotyczny okręt idzie na żyletki, a w stoczni inne się rzeczy teraz produkuje. Twoja koszulka z Clintem nic sięnie zniszczyła - jakość wspaniała.

Lech Wałęsa dostępny w wersji... maskotki

ParysvelParwowski @Pointblack
13 czerwca 2024 15:00

Jeśli trzeba coś dopłacić, to proszę pisać.  Z głębi serca dziękuję, za wszystkie koszulki które mam, jestem bardzo wdzięczny za ten wkład i jakże świetne i nie powtarzalne obrazy. Dziękuję.

Pointblack @Zyszko 13 czerwca 2024 13:12
13 czerwca 2024 16:33

Bohdana Smolenia sprzedają?

Cieszę się bardzo, że koszulka wytrzymuje.

Pointblack @kluczu 13 czerwca 2024 12:59
13 czerwca 2024 16:34

Dziękuję i nawzajem!

Pointblack @ParysvelParwowski 13 czerwca 2024 15:00
13 czerwca 2024 16:36

Nic Pan nie dopłaca, ja tylko dorzucę zakładki. Będą dopiero jutro gotowe.

Kuldahrus @Pointblack
13 czerwca 2024 21:54

Jak już Brodkę zaczęli wciskać to rzeczywiście trzeba uciekać jak najszybciej stamtąd.